sobota, 26 lipca 2014

Zmiany, zmiany, ciągle zmiany

Nie potrzebujesz za każdym razem planu, czasem wystarczy przystanąć, wziąć oddech i zobaczyć co się wydarzy" - w wolnym tłumaczeniu takie właśnie zdanie oprawione w prostą, czarną ramkę stoi od niedawna na półce nad moim biurkiem. Właśnie nadarza się okazja aby jego sens przetestować je w praktyce.

W połowie lipca pisałem o zmianach, które zachodzą obecnie w moim życiu. Jedną z nich jest  chociażby fakt, że w momencie pisania tego tekstu nie jestem już związany z marką TRIWA w Polsce. Po ponad dwóch latach budowania jej rozpoznawalności przyszła pora na nowe wyzwania. W końcu najważniejsze jest to aby podczas swojej drogi zmieniać trasę, a nie cel. Na całe szczęście ten pozostaje niezmienny ; )
Powyższe okoliczności, oprócz całej puli różnorakich znaków zapytania, mają jeden zasadniczy plus, czas wolny. A że mamy pełnię lata, postanowiłem wybrać się na w pełni zasłużone wakacje. Wraz z Patiness i naszym Prywatnym Kierowcą ; ) jedziemy kamperem na kompletnie niezaplanowaną wycieczkę po Włoszech i Chorwacji. Co z tego wyjdzie dowiecie się zapewne w ciągu najbliższych dwóch tygodni.
W miarę możliwości postaram się na relację na żywo, ale z racji specyfiki wyjazdu, nie jestem w stanie Wam tego zagwarantować.

Oczywiście jeśli mowa o wyjazdach, wszyscy myślimy intuicyjne o pakowaniu (a przynajmniej myślę o tym ja ; )). W związku z tym, poniżej fotorelacja z moim bagażem w roli głównej. Być może o części z tych rzeczy uda się napisać przy okazji przyszłych, powycieczkowych postów, poniżej natomiast szybka lista:

1x parka
1x sweter (w paski)
1x longslive (w paski)
3 x koszulka polo
3x t-shirt / v-neck
3x tank top
4x szorty
2x cienkie, bawełniane chinosy
2x espadryle
1x boat shoes
1x buty do pływania
1x płucienna torba
plus dodatki, w tym niewidoczny na zdjęciach, słomiany kapelusz ; )


Udanego wypoczynku także i Wam,

ŁukaszOUTSALE:
Sezon wyprzedaży w pełni, nie mogło zabraknąć ich także i u mnie. 
W związku z tym, na Allegro.pl czeka na Was ponad 30 okazji wprost z mojej szafy. 
Sprawdźcie koniecznie:


Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Outdersen - Męska moda i styl. All rights reserved. © .