sobota, 13 grudnia 2014

OutSALE AW 2014

Kilka moich najnowszych zakupowych okazji: 1. rękawiczki z jagnięcej skóry - Auchan (29zł), 2. dyplomatka - H&M (75 zł), 3. sztyblety - TkMaxx / John White (249 zł), 4. Koszula w kratę window pane - H&M (60 zł)
Sezon zimowych wyprzedaży uważam oficjalnie za rozpoczęty. Co prawda, odwiedzając centra handlowe, zwłaszcza w ostatnim czasie, wydawać się może, że mamy do czynienia z niekończącym się okresem wyprzedaży (w tym miejscu warto polecić jeden z ostatnich wpisów Mr. Vintage  odnoszący się do tego tematu), to jednak najwyższe obniżki w dalszym ciągu mają miejsce dwa razy do roku, wraz z nadejściem zimy oraz lata. Obecnie w sklepach widać dopiero pierwsze przymiarki do tego tematu, są jednak i tacy, którzy nie czekają dłużej z rozprzedażą swojej aktualnej (do niedawna) kolekcji, z H&M na czele, czego rezultaty możecie zobaczyć zresztą powyżej ; )
O kolejnych ciekawych obniżkach, promocjach itp. postaram się informować Was w miarę na bieżąco za pomocą mojego Instagrama oraz FB.

Tak czy inaczej, ja również postanowiłem nie być dłużnym i zdecydowałem się na własne zimowe wyprzedaże. Ponad 50 rzeczy, w tym prawdziwe perełki, wszystko w atrakcyjnych cenach. Pierwsze aukcje kończą się w niedzielę 14.12 około 14.00, ostatnie w środę 17.12 po godzinie 21.30 ...no chyba że uda mi się wystawić coś jeszcze. Jeśli nie, kolejna tura przewidziana jest na początek stycznia ; )
Tymczasem zapraszam Was do zapoznania się z aktualnymi ofertami dostępnymi  >TUTAJ<.

>TUTAJ< natomiast znajdziecie ponad 90 aukcji z damskimi rzeczami wystawionymi przez Patiness.

Miłego przeglądania zatem!

1 komentarz

Outdersen - Męska moda i styl. All rights reserved. © .