środa, 8 kwietnia 2015

Daniel Wellington - Dapper Collection


No i stało się, zegarek, który w ostatnich latach był absolutnym liderem jeśli chodzi o ilość kopii czy też startupowych inspiracji, doczekał się następcy.

Kolejny model ze stajni DW wydaje się być rozwiązaniem stylistycznie jeszcze bardziej wysmakowanym i dojrzałym. Nowy model z linii Dapper Collection, od najbardziej popularnego, męskiego modelu Classic, różni się między innymi średnicą tarczy (38 mm zamiast 40 mm), datownikiem, a w sferze czysto wizualnej, rzymskimi markerami godzin oraz niebieskimi wskazówkami (tradycyjnie już bez sekundnika). 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Rozmiar:                38 mm
Grubość koperty:   7 mm
Kolor koperty:       różowe złoto lub srebro
Kolor tarczy:          biel
Mechanizm:          japoński, kwarcowy
Szerkość paska:    19 mm
Materiał paska:      włoskie skóry
Warianty paska:     brąz / ciemny brąz / faktura skóry krokodyla / czerń
Wodoodporność:   3 ATM (30M)

Oczywiście nie jest to propozycja (i w założeniach marki nigdy nie była) dla wszelakiej maści ortodoksyjnych bojówek spod znaku zegarków automatycznych, lecz dla wszystkich tych którzy, cenią sobie klasyczne wzornictwo w przystępnej cenie. Co zresztą skutecznie przyczyniło się do ekspansji marki na skalę światową w ciągu zaledwie kilku lat oraz pozyskania rzeszy oddanych klientów.

Przedsprzedaż pierwszej, limitowanej edycji tego modelu ruszyła dzisiaj, a zakupu można dokonać za pośrednictwem strony internetowej marki Daniel Wellington. W tradycyjnej sieci sprzedaży zegarek pojawi się dopiero w lipcu tego roku.


Wpis powstał w ramach kampanii reklamowej marki DANIEL WELLINGTON

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Outdersen - Męska moda i styl. All rights reserved. © .