środa, 27 maja 2015

W stronę lata


W ostatnio prezentowanym zestawie pierwsze skrzypce grała kamizelka pikowana, dziś natomiast przyszła pora na kamizelkę wykonaną z dzianiny. Również i tym razem z drugiej ręki.

Zdjęcia, podobnie jak w przypadku ostatniego wpisu, zostały zrobione na początku maja, ale z wiadomych względów (jeśli nie są wiadome, zapraszam TUTAJ) publikuję je z opóźnieniem. Temperaturowo nie wiele się jednak od tamtego czasu zmieniło, zestaw nie stracił więc na swojej aktualności. Kolorystycznie jest już dość mocno osadzony w letnich klimatach, ale materiałami oraz ilością warstw jeszcze wciąż wiosenny.

sobota, 23 maja 2015

Kamizelka i katana


Na szczęście dla mojego bloga i ku rozczarowaniu wszystkiego i wszystkich dookoło wiosna nie rozpieszcza serwowanymi ostatnio temperaturami. Dzięki temu, po mojej ponad miesięcznej blogowej ciszy (o której pisałem TUTAJ), wciąż istnieje szansa opublikowania zestawów uchwyconych przed i w tym czasie. Na pierwszy ogień pójdzie kombinacja (zapowiadana już we wpisie o warstwach) bardziej adekwatna dla okresów przejściowych niż dla przedsionka lata, ale... nie tym razem nie będzie ani słowa o klimacie. 

czwartek, 21 maja 2015

Zatrzymać pociąg

Po mocnym starcie w pierwszych miesiącach tego roku i kilku ciekawych wpisach - głównie, cieszącej się dużym zainteresowaniem, relacji z targów Pitti Uomo, na blogu nastąpiła nagła i nieoczekiwana cisza. Przez ostatnie dwa tygodnie zasypaliście mnie pytaniami o jej przyczyny, a także o to kiedy i czy w ogóle zamierzam wrócić do blogowania. W związku z tym, poczuwam się do wyjaśnienia Wam tej sytuacji. Siłą rzeczy będzie to wpis dość osobisty i nie związany bezpośrednio z główną tematyką bloga, dlatego też jeżeli interesuje Cię tylko moja umiejętność łączenia ze sobą ubrań, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w dalszej części nie znajdziesz niczego co będzie mogło stanowić obiekt Twojego zainteresowania, albo co gorsza, z każdym kolejnym przeczytanym zdaniem będziesz zastanawiał się co i w jakim celu tam napisałem. A napisałem dużo.

Outdersen - Męska moda i styl. All rights reserved. © .