środa, 23 grudnia 2015

OUTDERSEN - Trzy lata zestawów w jednym miejscu


W ankiecie dotyczącej mojego bloga, która swoją drogą trwa do północy (więc jeszcze można wziąć w niej udział), jako rzecz wartą poprawienia w jego nowej odsłonie, często zaznaczaliście dostęp do archiwalnych wpisów. Oczywiście wezmę to pod uwagę w trakcie prac nad szablonem, teraz natomiast, korzystając z tego, że za kilka dni mamy koniec roku, niedawno minęły trzy lata od momentu wystartowania z "Outdersenem", a już jutro Święta i prezenty, mały prezent również ode mnie. Trzy lata moich zestawów w jednym poście. Mam nadzieję, że Wam również miło będzie się je oglądało ;)

czwartek, 17 grudnia 2015

OKAZJE - Wyprzedaże w Mango (Outlet)Nie jest tajemnicą, że duża część mojej szafy, to zakupy dokonane w okresie wyprzedaży. Dlatego też, gdy publikuję tutaj swoje zestawy, zazwyczaj jest już za późno abyście i Wy mogli nabyć prezentowane elementy garderoby w okazyjnych cenach. Niejednokrotnie temat ten pojawiał się w wiadomościach i komentarzach, a ostatnio nawet w ankiecie. Nie ma więc innej opcji, trzeba to zmienić. W związku z tym, od dziś, na blogu pojawia się nowy dział "OKAZJE". Znajdziecie tutaj informacje o ciekawych promocjach, wyprzedażach, zniżkach, rabatach, itp. itd. Na początek Mango i Mango Outlet

niedziela, 13 grudnia 2015

Płaszcz, flanela i golf


Niespełna tydzień temu, we wpisie poświęconym marce Victorinox mieliście okazję zobaczyć kilka zdjęć walizki zrobionych w Mediolanie, w okolicach słynnej Galerii Vittorio Emanuele II. Dziś tło nie ulegnie zmianie, ale zamiast walizki, w roli głównej znajdę się ja.

wtorek, 8 grudnia 2015

Victorinox - jedna walizka, podwójny dostęp


Biały krzyż w charkaterystycznym herbie na czerwonym tle przywodzi na myśl cztery, w pewnym sensie sprzeczne, ale jednak powiązane ze sobą rzeczy: Szwajcarię, scyzoryki, MacGyvera oraz dzieciństwo. W dzisiejszym tekście zawarłem je wszystkie, a nawet coś ponadto. 

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Ankieta - Outdersen po trzech latach

Trzy lata istnienia tego bloga już za nami, zanim jednak pokuszę się o jakieś podsumowanie, bardzo chciałbym poznać Wasze zdanie. Zatem, jeżeli będziecie skłonni kliknąć w poniższy link i poświęcić mi 5 minut swojego, bez wątpienia, cennego czasu na wypełnienie znajdującej się tam ankiety, będę bardzo wdzięczny. Co może okazać się najbardziej zaskakujące, pytania w sposób bezpośredni i pośredni tyczą się tego bloga oraz tematów z nim powiązanych. Większość pytań, to pytania jednokrotnego wyboru, ale zdarzają się też takie, gdzie możecie zaznaczyć więcej odpowiedzi. Ponadto, przy większości odpowiedzi jak i na samym końcu ankiety, zostawiłem miejsce, dla wszystkich tych, którzy chcieliby przekazać mi swoje zdanie w formie nieco bardziej rozbudowanej. Jeszcze raz zapraszam serdecznie do udziału i z góry dziękuję!

>>> LINK DO ANKIETY <<<

sobota, 5 grudnia 2015

Przypadkowa Szarość i brązPo dość obfitym w posty listopadzie, zrobił się tu mi mały zastój, ale zapewniam, że to tylko zjawisko chwilowe, a co ważniejsze, nie do końca zależne ode mnie. Dziś wracam z zestawem, na który pomysł przywędrował do mnie przy okazji zdjęć do wpisu o zupełnie innej tematyce. Swoją drogą, mam nadzieję, że na dniach również i on pojawi się na blogu. 

Outdersen - Męska moda i styl. All rights reserved. © .