środa, 31 sierpnia 2016

Niebieskie polo i białe spodnie


Wczasy, niezależnie od swojego charakteru, to czas wypoczynku i większego dystansu do otaczającej nas rzeczywistości. A przynajmniej tak powinny być traktowane, oczywiście o ile zależy nam na regeneracji i powrocie do ewentualnie utraconej równowagi. Dobrze dobrany strój może nam w tym nieco pomóc.

niedziela, 21 sierpnia 2016

Różowe bermudy z zakładkami / Senigallia


Do kalendarzowego końca lata pozostał co prawda jeszcze miesiąc, ale ten pogodowy wydaje się być na ostatniej prostej. Zanim to się jednak stanie i zaczniemy coraz czulej myśleć o grubych okryciach wierzchnich, mam dla Was kilka letnich propozycji sfotografowanych w typowo wakacyjnej scenerii.

czwartek, 18 sierpnia 2016

Field Jacket / Ankona


Czasami zdarza się tak, że wychodzisz do sklepu po bułki, a wracasz z lnianą kurtką polową w kolorze za którym nie przepadasz. Co więcej, z nie do końca jasnych przyczyn, bardzo szybko staje się jednym z Twoich ulubionych elementów letniej garderoby. 

wtorek, 2 sierpnia 2016

Kamizelka jako warstwa wierzchnia


W poprzednim poście opisałem w kilku słowach jak przebiegał proces samodzielnego szycia kamizelki, natomiast dziś, zgodnie z zapowiedzią, prezentuję gotowe dzieło w akcji, tj. na mnie. 

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Moja pierwsza (samodzielnie uszyta) kamizelka

foto. Imaxtree by Vincenzo Grillo (Pitti Imagine Uomo)

Po ostatnio prezentowanej na łamach bloga, samodzielnie przerabianej marynarce, nadeszła pora na moje największe dotychczas krawieckie osiągnięcie. Samodzielnie uszytą kamizelkę.
Outdersen - Męska moda i styl. All rights reserved. © .