Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

OKAZJE - Wyprzedaże w Mango (Outlet)Nie jest tajemnicą, że duża część mojej szafy, to zakupy dokonane w okresie wyprzedaży. Dlatego też, gdy publikuję tutaj swoje zestawy, zazwyczaj jest już za późno abyście i Wy mogli nabyć prezentowane elementy garderoby w okazyjnych cenach. Niejednokrotnie temat ten pojawiał się w wiadomościach i komentarzach, a ostatnio nawet w ankiecie. Nie ma więc innej opcji, trzeba to zmienić. W związku z tym, od dziś, na blogu pojawia się nowy dział "OKAZJE". Znajdziecie tutaj informacje o ciekawych promocjach, wyprzedażach, zniżkach, rabatach, itp. itd. Na początek Mango i Mango Outlet


Mango to jedna z częściej pojawiających się na blogu marek. Oczywiście, można jej wiele zarzucić, ale w okresie wyprzedażowym, gdy ceny spadają o 30% - 70% perspektywa zmienia się znacząco, a stosunek cena - jakość wydaje się być interesującym. Zwłaszcza dla tych, którzy nie dysponują zbyt dużym zakupowym budżetem. Obecnie na stronie Mango, w większości przypadków, ceny zostały obniżone zaledwie o 30%, dlatego postanowiłem skoncentrować się na ofercie ich outletu, tj. Mango Outlet. Poniżej znajdziecie produkty, które uważam za najbardziej interesujące i godne uwagi. 

 GARNITURY 

1. Granat w prążek, wełna:
- spodnie 

2. Granat, dwa rzędy, wełna (zastanawiają mnie trochę proporcje marynarki):
- spodnie 

3. Granat, gładki, wełna - 
- spodnie 4. Szara kratka, wełna:
- spodnie 

5. Karmelowy brąz, wełna:
- spodnie 

6. Szary, gładki, wełna:
- spodnie 


więcej garniturów tutaj:
marynarki 
spodnie 


MARYNARKIwięcej marynarek tutaj 


 OKRYCIA WIERZCHNIE


więcej okryć wierzchnich tutaj 


 INNE1. Spodnie z wyższym stanem i zakładkami (oznaczone jako cropped, ale bardzo możliwe, że przy niższym wzroście z tego efektu nic nie zostanie i spodnie będą miały normalną długość)

więcej spodni tutaj 

2. Skórzane sneakresy (dla fanów bardziej nieformalnych zestawów)

więcej butów tutaj 


więcej koszul tutaj