Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Inspiracje Allegro - rozstrzygnięcie konkursu

Na wstępie dziękuję bardzo za zainteresowanie, a także Wasze zaangażowanie w realizację konkursowego zadania. Otrzymaliśmy wraz z Allegro.pl prawie 50 zgłoszeń. Na szczęście mam ostatnio problemy z kręgosłupem, dlatego przykuty do łóżka, mogłem spokojnie przejrzeć i przeanalizować wszystkie propozycje. 

Po długim namyśle postanowiłem nagrodzić rozwiązanie, które pomimo ingerencji w zaproponowany zestaw, nie zmienia bazy, a dodane elementy subtelnie, aczkolwiek stanowczo, wnoszą całość na wyższy poziom. Bardzo spodobało mi się zastąpienie swetra kataną, która z jednej strony wprowadza duże zmiany, ale z drugiej, z racji tego samego koloru, pozostaje w harmonii ze stanem wyjściowym. Na uwagę zasługuje również funkcja jaką ta katana ma spełniać, tj. warstwy pośredniej między koszulą, a zaproponowaną jako drugi element, marynarką. 
Rozwiązanie to, od jakiegoś czasu, bardzo często pojawia się na różnych męskich blogach poświęconych "ekscentrycznej klasyce" czy też zdjęciach z Pitti Uomo, u mnie jednak jeszcze nie zagościło. Czyli kolejne punkty za znajomość trendów i nie sugerowanie się mną.
Co do samej marynarki, to zaproponowany kolor akceptuję w 100%, wzbogaca bazową paletę ale nie pretenduje do zajęcia i zdominowania pierwszego planu.
Ostatnim, ale nie mniej istotnym elementem, który wpłynął na moją decyzję, jest sensowny przedział cenowy w jakim mieszczą się zaproponowane produkty. Nie wiem na ile świadomy był to zabieg, ale doceniam ; )

A tutaj konkursowy zestaw wraz ze zwycięskimi elementami:


Oraz argumentacja Zwycięzcy:

 "W stylizacji zamieniłbym sweter na kurtkę jeansową (http://inspiracje.allegro.pl/oferta/5241415c785220561acf1ffa), a jako okrycie wierzchnie dodałbym marynarkę (http://inspiracje.allegro.pl/oferta/5243f03c785220610c4248c0).

Marynarka ma fajny, niestandardowy, jesienny kolor. Myślę, że ciekawie wyglądałaby założona na tę kurtkę jeansową i w połączeniu z koszulą stworzyłaby interesującą kompozycje. Jednocześnie dawałaby całkiem niezłą ochronę przed kapryśną jesienną aurą.

Pozdrawiam,
Michał"

Zwycięzcy gratuję wygranej bankowej karty upominkowej o wartości 500zł, a wszystkim Uczestnikom dziękuję raz jeszcze za udział i mam nadzieję, że "do zobaczenia" przy następnej takiej okazji!