Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Minął rok

Dziękuję. To jedyne co przychodzi mi w tym miejscu do głowy. Bez Was, Czytelników, byłaby to jedynie kolejna zapomniana bocznica internetu. Jednocześnie nie uważam, że jest to centrum tętniącej życiem metropolii, ale pierwszy, w mojej blogowej karierze, rok, spędzony na przytulnych przedmieściach, obfitował w wiele bardzo pozytywnych zjawisk, a to dobry znak. 


Dzięki Waszemu zaangażowaniu wygrałem między innymi, organizowany przez Allegro.pl konkurs. Ponadto byliście bezpośrednimi lub pośrednimi sprawcami wielu innych pozytywnych zjawisk, które miały miejsce w moim życiu. Kilka z tych okołoblogowych "sukcesów małych i dużych" możecie zobaczyć tutaj.

Część z Was miałem okazję poznać osobiście, z niektórymi nawet się zaprzyjaźnić. Bardzo mnie ten fakt cieszy, to miło poznawać ciekawych ludzi stojących za anonimowymi zlepkami liter ; )

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że prezentowane przeze mnie treści nie przypadły i zapewne w przyszłości także nie przypadną do gustu wszystkim, ale nie takie są moje aspiracje. W najbliższym czasie planuję wprowadzić kilka zmian, które wpłyną na funkcjonowanie bloga. Mam nadzieję, że będzie to dotyczyć także częstotliwości prezentowanych tutaj treści. W swoich działaniach nie chciałbym jednak błądzić niejako na oślep, dlatego przygotowałem, składającą się z 10 pytań, ankietę wielokrotnego wyboru. Jeżeli tylko będziecie mieli ochotę podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami, zapraszam do zapoznania się z nią oraz co ważniejsze, wypełnienia.


Z góry dziękuję za poświęcony na ankietę czas i do zobaczenia w kolejnym poście ; )