Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Trzy Pe

Od początku listopada częstowałem Was wzmiankami na temat projektu, który wspólnie z Patiness, autorką zdjęć, a prywatnie moją dziewczyną ; ), realizujemy. Dziś nadszedł TEN dzień i mogę napisać nieco więcej.

Sprawcą całego zamieszania jest Poszetka.com wraz ze swoją najnowszą kolekcją: Jesień / Zima 2013/14

Dla niewtajemniczonych: Jest to rodzinna firma z siedzibą w Katowicach, specjalizująca się przedewszystkim w ręcznie wykonanych poszetkach, krawatach, szalach i fularach, ale w ich ofercie można również znaleźć spinki do mankietów oraz skórzane etui na książki, kalendarze czy też iPady. To co wyróżnia ich na polskim rynku, to jakość używanych materiałów (min.: wełna, jedwab i len), dbałość o detale oraz zaangażowanie w realizację nieszablonowych pomysłów. W dwóch słowach: dobre i polskie!

Biorąc pod uwagę powyższe, nie było innej opcji, nasze drogi musiały w końcu się spotkać. Rezultatem tego spotkania jest seria zdjęć, których tłem są trzy miasta: Praga, Paryż oraz Poznań. Ich nazwy oczywiście nie są tutaj przypadkowe ; )

Nie będę wcale ukrywał, że realizacja tego projektu sprawiła nam nie lada przyjemność.


Poszczególne sesje wraz z opisami zaczną pojawiać się na blogu od jutra i potrwa to zapewne przez kilka najbliższych tygodni ; ). Ponadto, pojawi się również wpis o całym procesie powstawania + towarzyszące temu historie jak np. rozładowana bateria aparatu czy też kradzież telefonu naszej "pomocy", a prywatnie mojej siostry.

Do jutra zatem!