Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dzień Kobiet z Zalando

Wspólnie z blogerką Shiny Syl i blogerami Gentlemen, Radlewski oraz Vanitas, mam dzisiaj przyjemność przedstawić Wam nasze spojrzenie na to jak stylowo wyglądać nie tylko w Dzień Kobiet, ale przez cały rok. Inicjatorem całej akcji jest interentowy sklep Zalando.pl.


Zostałem poproszony również o uchylenie rąbka tajemnicy i pokazanie jaka estetyka jest szczególnie bliska mojemu sercu jeśli idzie o płeć piękną. Poniższy zestaw stanowi co prawda mały wycinek spektrum, ale pozwala rzucić nieco światła na ten temat. W moim osobistym odczuciu jest to mieszanka minimalizmu, francuskiego szyku i nonszalancji ; )


Zalando.pl : t-shirt - American Vintage, kardigan - ONLY, spodnie - Benetton, torba - Even&Odd, kapelusz - Tiger of Sweden, buty - WHYRED, okulary - Le Specs

Mój zestaw natomiast, to bardzo niezobowiązująca opcja, nie pozbawiona jednak oręża w postaci marynarki, krawata i poszetki, którą śmiało można powielić w większości codziennych sytuacji, wszędzie tam gdzie nie obowiązuje nas dress code. Zakładam, że nawet wtedy będziemy ubrani ponad miarę, ale jak wszyscy wiemy styl inspirowany męską klasyką i jej pochodnymi, to droga świadomych wyborów, które nie zapewnią nam raczej wtopienia się w anonimowy tłum.

Drogie Panie, w tym miejscu życzę Wam wszystkiego najlepszego, nie tylko w Dzień Kobiet, ale każdego dnia!
marynarka / jacket - Imanuel Ritz - Zalando.pl
kardigan / cardigan - Pier One - Zalando.pl
dżinsy / denim - Zara
koszula / shirt - Zara
rękawiczki / gloves - Zara
poszetka / pocket square - H&M
krawat / Tie - Bugatti - TkMaxx
Buty / chukka boots - Zign - Zalando.pl