Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Smart Granat

Prezentowany dzisiaj garnitur pojawił się już na blogu przy okazji grudniowego posta z paryskim zestawem dla Poszetka.com. Tym razem jednak, postanowiłem pójść o krok dalej i spróbować swoich sił  w tzw. "total look" (postawienie w zestawie na jeden, dominujący kolor ). A że granat to jeden z moich ulubionych kolorów, finalny efekt przypadł mi niezwykle do gustu.

Całość postanowiłem przełamać dwom beżowymi akcentami. Pierwszy to jedwabna poszetka, którą mieliście okazję oglądać tutaj, drugi natomiast, to mój ostatni zakupowy hit, tj. zamszowe tassel loafers z Tesco, za 129 zł (w pierwszej chwili nie byłem do nich nastawiony zbyt pozytywnie, ale na nodze prezentują się całkiem dobrze, a co najważniejsze okazały się być bardzo wygodne).

Przyznam szczerze, że tego typu zestawienia podobają mi się coraz bardziej. Odpowiednio dobrane dodatki w bardzo ciekawy sposób obniżają formalność całego stroju i wprowadzają niewymuszony luz. Nie pozostaje mi więc nic innego, jak tylko rozejrzeć się przy najbliższej sposobności za nowymi, interesującymi garniturami.

Jeśli spodobał Ci się ten zestaw, możesz oddać na niego głos tutaj: http://tsbmen.com/43354/march-reader-giveaway-top-12-vote/garnitur / suit - ZARA
koszula - shirt - H&M
knit - Tesco - F&F
poszetka / pocket square - Poszetka.com
skarpety / socks - H&M
tassel loafers  - Tesco - F&F