Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Marynarska dwurzędówka / Navy blue blazer


Granatowy blazer, to absolutny klasyk letnich zestawień. Świetnie sprawdza się zarówno w typowym zestawie klubowym z szarymi spodniami, który swoją drogą stanowi solidną bazę dla smart casualu, jak i w zdecydowanie mniej oczywistych i zachowawczych miksach.
Swoją granatową dwurzędówkę prezentowałem już w połączeniu z różową koszulą i dżinsami, dziś pora na nieco bieli i błękitu.
___
Navy blazer, is an absolute classic of summer schedules. It works perfectly with typical club set with gray pants, which by the way is a solid base for smart casualu, as well as much less obvious and conservative mixes.
This navy double breasted blazer I presented already in combination with a pink shirt and jeans, now is time for a bit of white and light blue.

Połączenie granatu z bielą jest sprawą dość oczywistą, natomiast efekt jaki otrzymałem po dodaniu błękitu zaskoczył nawet mnie samego. Wydawać by się mogło, że nie jest to nic odkrywczego, ale całość okazała się bardzo świeża i na pewno do powielenia jeszcze nie raz.
___
The combination of navy with white is quite obvious, but the effect that I received by addition of the light blue surprised even me. It would seem that there is nothing new and revealing, but the whole thing turned out to be very fresh but I'm pretty sure that I'll use it more often. marynarka / blazer - Zara
koszula / shirt - H&M
poszetka / pocket square - Poszetka.com
chinosy / chino pants - Pull & Bear
loafersy / tassel loafers - River Island
okulary / sunglasses - Triwa


Spodobał Ci się ten wpis? Nie chcesz przegapić kolejnego? Polub mnie na Facebooku - wszystkie zapowiedzi pojawiają się właśnie tam.

Chcesz poznać mnie nieco bliżej? Zajrzyj na moje konto na Instagramie (@out_dersen).

___
Did you like this post? Don't want to miss the next one? Give a Like on my Facebook page - all previews appear there. 

Want to know me a little closer? Look at my account on Instagram (@ out_dersen).