Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Im A DOG


Psy uwielbiam od zawsze (często bez wzajemności), niestety ze względu na wielkość mieszkania / mieszkań oraz częste wyjazdy nie mogę sobie obecnie pozwolić na posiadanie własnego szczekającego czworonoga. Od dawna jednak chodził za mną pomysł na sesję inspirowaną brytyjską wsią, weekendowym wypadem za miasto lub po prostu zabawą z czworonogiem na łonie natury. Rzecz jasna, wszystko w odpowiednio wykreowanym klimacie. W związku z tym, bez wahania zdecydowałem się na propozycję Filipa z Im A DOG aby zrobić coś wspólnego, realizując w ten sposób również to moje małe marzenie.
Oczywiście żadne z tych zdjęć nie miało by miejsca gdyby nie pomoc i kredyt zaufania ze strony Uffe'go (psa Filipa), za co w tym miejscu serdecznie mu dziękuję!
Co prawda nie od początku nasze relacje układały się poprawnie, każdy szedł w swoją stronę, a smycz stanowiła doskonałą okazję do "przeciągania liny", ale wystarczyła krótka męska rozmowa i finalnie udało się nam dojść do porozumienia. W końcu Uffe to profesjonalista ; )


Prezentowany na zdjęciach płaszcz wykonany został z mieszaniny wełny, bawełny, nylonu oraz poliestru. Biorąc więc pod uwagę dwa ostatnie składniki, nie jest być może najlepszym wyborem, ale z racji niskiej ceny (niecałe 200zł) oraz poziomu dopasowania do mojej sylwetki postanowiłem zaryzykować i potraktować go jako codzienne okrycie wierzchnie, którego nie będzie mi aż tak bardzo żal w przypadku uszkodzenia / zużycia. 


Odnośnie samego kroju płaszcza, jest to jednorzędowa, zapinana na 3 guziki dyplomatka z minimalnym wypełnieniem ramion. Bardzo lekka, dobrze układająca się i pomimo opisanego powyżej składu, przyjemna w użytkowaniu. Odcień materiału, w zależności od światła lawiruje pomiędzy zgniłą zielenią, a brązem, zapewne przez zastosowanie szarawo - czarnej jodełki z przetkaną pomarańczową oraz bordową nicią tworzącą wzór "window pane".

Pamiętajcie aby przed wyjściem na spacer z psem zawsze odpowiednio skoordynować kolor smyczy z zegarkiem. W dobrym tonie będzie również dobór koszuli pod kolor zarówno powyższych elementów, jak i samego psa ; )
A tak bardziej na poważnie, w związku z dużym zainteresowaniem, -15% na zakup dowolnego zegarka DW- Daniel Wellington obowiązuje aż do końca tego roku, wystarczy tylko wpisać przy zamawianiu na stronie producenta "holiday-outdersen". Swoją drogą, naprawdę podoba mi się dopasowanie zegarka ze smyczą Im A DOG ; )


Im A DOG to polska marka zajmująca się produkcją akcesoriów dla wymagających psów oraz nie mniej wymagających właścicieli. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z dbałością o detale przy użyciu materiałów najwyższej jakości przez co każdy z nich charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz jest jedyny i niepowtarzalny. Więcej na ten temat znajdziecie na ich STRONIE  oraz na ich profilu na FB.

foto: Patiness

płaszcz / coat - Primark
kamizelka / vest - H&M
koszula / shirt - H&M
spodnie / pants - H&M
krawat / tie - H&M
poszetka / pocket square - H&M
monki / monk boots - ZARA
rękawiczki / gloves - no name
zegarek / watch - Daniel Wellington


Wpis powstał we współpracy z marką Im A DOG