Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Trzymaj Fashion, kontrastuj jakby jutra miało nie być

Jak zwykle w pośpiechu i jak zwykle cierpi na tym treść. Na szczęście nikt nie czyta moich wypocin, więc dużej straty dla ludzkości w tym aspekcie raczej nie będzie ; )
A tak już na poważnie (tak, jestem niezwykle zabawnym człowiekem, niczym dr. House męskiej blogosfery...), to kolejny post będzie opierał się właśnie na słowie pisanym, ale o tym w odpowiednim czasie, którego zdefiniować w chwili obecnej nie potrafię.


Dzisiejszy outfit, jest równocześnie zgłoszeniem do konkursu organizowanego przez allegro.pl, Trzymaj Fashion.


Tematem przewodnim, który wybrałem, jest "kontrast". Żeby było śmieszniej zabawiłem się kontrastem na kilku płaszczyznach:

1. Zabawa kolorem - zestawienie beżu, pomarańczu, odcieni niebieskiego i głebokiej zieleni, dało bardzo świeży efekt ( aż chciało się biegać, co też podczas tej sesji czyniłem ; ) )

2. Kontrast na linii marynarka - reszta garderoby. Wiekszość z Was tego nie może wiedzieć, ale jest  to moja pierwsza świadomie zakupiona marynarka, w kolorze innym niż czarny. Można powiedzieć że wraz ze swoją granatową siostrą bliźniaczką, są weterankami, będącymi ze mną od początku poszukiwań "dojrzalszego stylu".

3. Kontrast w postaci "casualowy ja", a statystyczny Kowalski. Nie ma co się oszukiwać, ale nie jest to zbyt często spotykany na naszych ulicach męski zestaw. Niestety.

4. Buty, buty, butyyy... 


O butach więcej w kolejnym poście, osobiście uważam, że są świetne.


marynarka - h&m
spodnie - h&m - 70 zł
koszula - new yorker - 39 zł
chusta + poszetka - sh - 3 zł / sztuka
buty - river island - ok 150 zł 
zegarek - triwa lansen