Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Trzymaj Fashion, uwolnij kolor

Jak już zapewne duża część z Was wie, wraz z czternastką innych blogerek / blogerów, dostałem się do drugiego etapu kokursu Allegro.pl - Trzymaj Fashion.
W związku z powyższym musiałem przygotować kolejną konkursową stylizację oscylująca wokół wiosenno-kolorowych klimatów.

W tym celu wyciągnąłem z szafy dawno nie noszoną turkusowo-miętową koszulę i mianowałem ją osią całego zestawu (wszystkie kolejne elementy dobierałem pod nią - polecam taką zabawę - dzieje się dużo, szybko i intuicyjnie ; ) ). 

Marynarka to moja "okołoklubowa" staruszka (patrz pierwszy post konkursowy), do rękawów której doszyłem czerwonymi nićmi białe guziki. Z racji swojego wieku, a także nie najlepszego materiału, z którego została wykonana, nie układa się nadzwyczajnie, ale na potrzeby luźnego, casualowego looku, wystarcza.

Spodnie, to zakup nad którym długo się zastanawiałem (tak, nawet ja miewam dylematy czy coś nie jest aby za "odważne", jak np. różowa marynarka, której finalnie nie ubrałem...nigdy dotąd). Na szczęscie po odpowiednim dopasowaniu nogawek oraz zapewnieniu im korzystnej oprawy (granty, granaty, granty), prezentują się całkiem zacnie.

Poszetka to hand made w moim wykonaniu, wyszło, jak wyszło, ale sam proces produkcji wspominam bardzo miło.

Na koniec wisienki. Buty i knit, to zakup z... TESCO : )
Buty skórzane i bardzo ładnie wyglądające na stopie, krawat niestety nie wełniany, ale w dalszym ciągu uważam, że warto było nabyć. Łączny koszt - 98 zł. 

 

 
 
 
marynarka - h&m
koszula - new yorker
spodnie - h&m - 60 zł
buty - f&f (tesco) - 90 zł
knit - f&f (tesco) - 8 zł

W tym etapie dużo zależeć będzie właśnie od Was, dlatego już teraz zachęcam do głosowania na Waszych faworytów!