Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wiatr w żagle

Cześć i czołem!

Ostatni post poświęcony był finałowemu zadaniu w konkursie Trzymaj Fashion. Koniec końców, moja stylizacja spodobała się jurorom do tego stopnia, że to mnie wybrali na zwycięzcę. Dziękuję im za to bardzo!

Wielkie dzięki także dla Was, za wsparcie i zainteresowanie oraz dla Wszystkich uczestników, za chęć rywalizacji i odwagę wyjścia przed szereg; )

Nagrodą w konkursie były między innymi warsztaty, na które wstać muszę za niecałe 6 godzin, co w moim przypadku oznacza jedną wielką niewiadomą i dużo słów na "k" rano... jeśli w ogóle "poranka" doświadczę ; ) Jeśli tak się stanie, możecie liczyć na relację ...a przynajmniej ja na to liczę)


W związku z powyższym nie będę przynudzał i przejdę do sedna dzisiejszego tematu.

Ostatnie dni, to gorące dni, a gdy na dworze upał, nikomu przy zdrowych zmysłach nie chce się stawiać wyglądu zewnętrznego ponad komfort termiczny. Dlatego też postawiłem tym razem na bardzo prosty i wakacyjny, a zarazem nie pozbawiony "kropki nad i" lub też dokładniej, haftowanych kotwic na koszulce polo, zestaw ; )

Prosto, tanio (w końcu zaczęły się już wyprzedaże...), przyjemnie i w dalszym ciągu, niebanalnie z lekkim zabarwieniem preppy.
Zobaczcie i oceniajcie:

 
 
 
 
 
 
 

koszulka polo / polo shirt - h&m - 40 zł
spodenki / shorts - h&m - 20 zł
etui na okulary / glass case - h&m - 10 zł
okulary / glasses - triwa
zegarek / watch - triwa
buty / shoes - river island