Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Czasem słońce...

...czasem deszcz. Np. teraz za moimi oknami. Jestem jednak po urlopie, wypoczęty, zregenerowany, pełen pomysłów i zapału do ich realizacji, więc aura za oknami nie nastraja mnie negatywnie... Nie wszystkie z tych twierdzeń są prawdziwe, ale mniejsza o to. Pewnie gdybym miał odpoczywać nawet do końca życia i tak bym finalnie wypoczęty nie był. Co do deszczowej pogody, to szczerze pisząc, taka mała zapowiedź mojej ulubionej pory roku wcale mi nie przeszkadza (tak, chodzi o jesień). 

Dobrze, wystarczy tych dygresji, zajmijmy się tym co przygotowałem jeszcze przed urlopem, a czego niestety nie udało mi się opublikować w trakcie jego trwania (z racji braku dostępu do internetu w "mojej" części bieszczadzkiego lasu).

Co prawda, zestaw, który dzisiaj prezentuję bardziej kojarzy z żaglówkami niż z ulewą, ale jak by nie było, pozostajemy w temacie wody. Podczas sesji z nieba także coś się lało, a że był to żar, to już inna sprawa ; )Wracając do sedna, zestaw bardzo wakacyjny i niezobowiązujący, prosty, ale z urokiem, a przynajmniej ja tak go odbieram. Kluczem, jak zwykle dla moich wakacyjnych propozycji, są marynistyczne nawiązania. I tak mamy tu do czynienia z białymi spodniami w granatowe prążki połączonymi z białą koszulą i zestawionymi z granatami (buty oraz pasek zegarka). Aż chce się krzyknąć "ahoj!" .  Zarówno spodnie jak i koszula wykonane zostały z bawełny, ale dzięki luźnemu splotowi (zwłaszcza koszula) cechują się przewiewnością typową dla lnu. 

Swoją drogą, nie byłem nigdy wielkim fanem odzieży wykonanej z wyżej wspomnianego lnu, ale podczas tegorocznych wyprzedaży zakupiłem kilka marynarek z jego domieszką i faktycznie, jeśli chodzi o pozostawanie względnie formalnym i "stylowym" w upalne dni, coś jest na rzeczy. Więcej o tym temacie przy okazji kolejnej stylizacji ; )


Jeżeli nie zależy Wam na formalnym wyglądzie, nie satysfakcjonuje Was jednak, jakże popularny w naszym kręgu kulturowym, uniform będący połączeniem surferskich kąpielówek oraz post-festiwalowego t-shirtu, powyższy zestaw może okazać się ciekawą alternatywą. Prosto, a z podblokowej ławki przenosimy się wprost do śródziemnomorskiej mariny. I tego Wam i sobie życzę! ...AHOJ! ; )
   

koszula / shirt - h&m
spodnie / trousers - zara
pasek / belt - h&m
loafersy / loafers - h&m