Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Wełna, kraty, denim...Czyli wszystko to co potrzebne do jesiennego zestawu w klimacie (smart) casualowym.

Beżową, wełnianą marynarkę mieliście okazję już poznać na początku tego roku przy okazji jednej z sesji dla Poszetka.com >KLIK<. Tam też znajdziecie większość istotnych informacji na jej temat.

Na dobrą sprawę, oba te zestawienia (to i z powyższego linku) mogą wydawać się podobne, jak zwykle jednak różnica tkwi w detalach. W tym przypadku jeszcze bardziej obniżyłem stopień formalności przez zastosowanie zdecydowanie casualowej koszuli (proces jej taliowania znadziecie >TUTAJ<), brak krawata, a także wybór spodni wykonanych z nieco znoszonego już denimu zamiast  gładkich, bawełnianych chinosów.


Jeśli chodzi o dodatki, postawiłem na zegarek szwedzkiej marki Daniel Wellington oraz moje nowe okulary korekcyjne sygnowane logiem Persol(a). Do marki DW nie byłem przekonaniu przez długi czas, jednak to co uważałem za słabą stronę, tj. prostą i dość subtelną kopertę, teraz rozpatruję jako główny czynnik wpływający na niewątpliwy sukces komercyjny o zasięgu globalnym. Jestem przekonany, że jest to ten typ produktu, który można szybko polubić i zaprzyjaźnić się na dłużej. Podobnie zresztą jak z moimi nowymi oprawkami, które udało mi się zakupić za ułamek ich kwoty detalicznej. Co do przyciemnianych pod wpływem promieniowania UV soczewek jeszcze przekonany nie jestem, ale kto wie, może i to rozwiązanie przypadnie mi do gustu.

Ps Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem dowolnego zegarka lub paska marki Daniel Wellington, do końca listopada macie możliwość dokonania takiego zakupu z 15% rabatem. Wystarczy wpisać, podczas składania zamówienia na stronie producenta, w odpowiednim miejscu kod rabatowy: "outdersen".marynarka / jacket - Altea
koszula / shirt - no name (DIY tailored)
kamizelka / vest - H&M
poszetka / pocket square - Poszetka.com
zegarek / watch - Daniel Wellington
dżinsy / jeans - HE by Mango
monki / double monks - ZARA