Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

WYNIKI URODZINOWEGO KONKURSU BLOGA OUTDERSENPanie i Panowie, nie będę Was dłużej trzymał w niepewności, poniżej znajdziecie wyniki urodzinowego konkursu mojego bloga.
Dla przypomnienia, w związku z przypuszczeniem zajścia nieprawidłowości podczas głosowania Internautów, postanowiłem zmienić nieco zasady wyłonienia zwycięzców mojego blogowego konkursu. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. I tak, oprócz internautów, swoje głosy w osobnych głosowaniach oddali również fundatorzy nagród, a także ja. Wyniki każdego z tych głosowań stanowiły 1/3 sumy wszystkich, decydujących o finalnej pozycji, głosów. Na dobrą sprawę był to powrót do początkowych założeń, zarzuconych jednak przeze mnie z obawy przed zbyt zawiłym procesem wyboru. Jak się później okazało, nie słusznie.

Przyznam szczerze, że jestem wdzięczny za liczne głosy zrozumienia dla tej decyzji, szanuję i rozumiem jednak również krytykę, zarówno tę, która na mnie spadła jak i tę, która jeszcze zapewne spadnie po dzisiejszej publikacji. Jak już pisałem, zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie zadowolić wszystkich, nie taki też jest mój cel, ani ambicje. Tak czy inaczej, ewentualne głosy niezadowolenia biorę na siebie. W tym miejscu pragnę również zamknąć temat wszystkich, związanych z tym zamieszaniem, insynuacji i osądów. 

Oczywiście raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Niezależnie od ostatecznego miejsca, wszystkim Wam należą się ogromne brawa za odwagę poddania się osądowi, nie ma co ukrywać, w dużej mierze, anonimowych ludzi. W dalszym ciągu utrzymuję również, że prezentujecie naprawdę wyrównany, wysoki poziom. 

Pragnę również podziękować każdemu z fundatorów nagród, tj. markom Benevento, Manufaktura Miler, Miler Menswear, Mill's, Multirenowacja.pl, Patine.pl, Poszetka.com oraz napo gloves, bez których ten konkurs w ogóle nie doszedłby do skutku.

No dobrze, wystarczy wprowadzenia, przejdźmy do tego na co zapewne wszyscy czekają.


W Y N I K I :


NAGRODA SPECJALNA (od marek Patine.pl, Poszetka.com oraz napo gloves) KarolinaMIEJSCE 1. Grzegorz


MIEJSCE 2. Mariusz


MIEJSCE 3. Mateusz N.


MIEJSCE 4. Piotr P.


MIEJSCE 5. Mat


MIEJSCE 6. Jakub H.


MIEJSCE 7. Łukasz

MIEJSCE 8. Tomasz


MIEJSCE 9. Piotr B.

Poniżej znajduje się szczegółowa punktacja z podziałem na punkty za głosy od Internautów, Fundatorów nagród oraz ode mnie, autora bloga Outdersen, a także suma wszystkich punktów cząstkowych.GŁOSY INTERNAUTÓW

GŁOSY FUNDATORÓW NAGRÓD

 GŁOSY ORGANIZATORA (głosy moje)

 PODSUMOWANIE

____________________________________________
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za udział w konkursie.
Do zobaczenia wkrótce!

Łukasz