Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Polo, denim i lenKolejny zestaw i kolejny raz bez zaskoczenia. Rzecz jasna o ile nie liczymy potencjalnie kontrowersyjnego sposobu ekspozycji kołnierzyka koszulki polo oraz denimowych spodni noszonych bez paska. No ale to w końcu mój blog, a nie jakiś poradnik życia od linijki z monopolem na prawdę.

Marynarkę znacie już zapewne bardzo dobrze, zwłaszcza że rozpisywałem się na jej temat dwa posty temu. Koszulka polo wykonana z bawełny uszlachetnionej jedwabiem, to obok denimowych spodni z tego zestawu, jeden z moich nielicznych wyprzedażowych nabytków w tym sezonie. Do koszulki nie mam specjalnych zastrzeżeń, spodnie natomiast to typowy placeholder (rzecz stanowiąca w garderobie element przejściowy). Nie miałbym nic przeciwko kilku dodatkowym centymetrom w wysokości stanu oraz większej ilości miejsca w nogawkach. Gdyby ktoś był zainteresowany, to ten model oraz jego ciemniejszy wariant można nabyć tutaj. Ciekawy przegląd denimowej oferty z wyższej półki znajdziecie zaś u Mikołaja z bloga Blue Loafers.


marynarka - ZARA // spodnie i koszulka polo - H&M // poszetka - Poszetka.com // penny loafers - Berwick (KlasyczneButy.pl) // 
__________________________________________________________________________________________________________
 - produkty marek oznaczonych pogrubieniem otrzymałem od nich nieodpłatnie


Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez Patiness
Aparat: Nikon D90 + Nikkor 85mm f/1.8
Miejsce: Poznań