Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Booster

Jeden post w ciągu tygodnia, to zdecydowanie za mało, tym bardziej, że uzbierało się kilka tematów którymi chciałbym się z Wami podzielić. W związku z tym, od przyszłego tygodnia, tj. od jutra, postaram się zwiększyć częstotliwość do 200% dotychczasowej normy ; )

Tymczasem, jeden z dwóch, uchwyconych w ciągu weekendu, zestawów.


W czasach, gdy byłem dzieckiem, a później również początkującym nastolatkiem, nic tak nie rozbudzało mojej wyobraźni jak plakaty zapowiadające przyjazd do mojego rodzinnego Przemkowa cyrku lub też wesołego miasteczka. O ile wraz z wiekiem fascynacja zwierzętami na cyrkowej arenie ustąpiła miejsca próbom niwelowania zgubnego wpływu na ich okrutny los, o tyle zamiłowanie do wszelakiej maści maszyn miotających pozostała. Jest to zabawne, ponieważ jestem posiadaczem dość pokaźnego lęku wysokości. Gdy byłem dzieckiem, bałem się chodzić po schodach przy barierkach, a sny o mostach przestały mnie nękać zaledwie kilka lat temu; ). Co ciekawe, uwielbiam z tym lękiem igrać, gdy tylko mam ku temu okazję. 
Ku mojej ogromnej radości taka okazja pojawiła się właśnie w ten weekend. Otóż, do Poznania przyjechało wesołe miasteczko. Status mojego ubiegłorocznego faworyta utrzymał Booster, czyli "wiatrak" o średnicy około 30 m (wg. obsługi 40 m) rozpędzający się do dobrych kilkudziesięciu kilometrów w orientacji wertykalnej. Sama radość, polecam!Dzisiejszy zestaw determinują słowa: preppy, college oraz casual. Niewątpliwie duża w tym zasługa kurtki która wykorzystałem już tutaj. Dżinsowy materiał w formie college jacket sprawdza się nad wyraz dobrze i muszę przyznać, że polubiłem ten rodzaj wierzchniego okrycia. Zresztą, jak już zdążyłem zauważyć, w kilku lookbookach oraz galeriach handlowych, okazję do jego polubienia będzie miała znacznie większa ilość ludzi.


Dominujący do tej pory kolor niebieski zaczynam łączyć z odcieniami typowymi dla wczesnej jesieni.
W związku z tym, widzimy tutaj dużo beżu, czerwień oraz bordo.
Oprócz tego, jest też trochę szarości w wykonaniu bardzo przyjemnego w użyciu, cienkiego swetra z owczej wełny. Na metce widnieje "100% merino wool", pewności mieć nie mogę, ale odczuwam różnicę na plus. Gładki i miękki, coś pięknego.


kurtka / college jacket - second hand (asos)
koszula / shirt - h&m
sweter / sweater - h&m
spodnie / trousers - h&m
buty / shoes - f&f