Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Inspiracje Allegro - jesień

Jeszcze nie tak dawno pisałem na tym blogu o konkursie Trzymaj Fashion z pozycji jego uczestnika, a finalnie laureata. Dzisiaj role się odwróciły i to ja mam przyjemność zostać jurorem w kolejnym, organizowanym przez Grupę Allegro konkursie. 


Tak, zgadza się, dziś na blogu KONKURS!


Od jakiegoś czasu Allegro pracuje intensywnie nad zmianami i rozbudowaniem swojej platformy transakcji on-line. Jedną z takich innowacji jest serwis Inspiracje Allegro, mający na celu wyłapywanie i gromadzenie w jednym miejscu najciekawszych aukcji. Zważywszy na fakt, że promowane są aukcje utworzone zgodnie z odgórnymi wytycznymi, można śmiało wysunąć tezę, że serwis inspiracji ma wpłynąć na poprawę estetyki całego Allegro. Swoją drogą, uważam że to bardzo dobre posunięcie.

No dobrze, co zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

1. Stylizacja, która dzisiaj prezentuję jest niczym pogoda panująca za oknami, czyli z całym szacunkiem dla jesieni, nijaka i bez wyrazu. Waszym zadaniem jest to zmienić.2.  I tu z pomocą przychodzą Inspiracje Allegro, bo właśnie z pośród rzeczy umieszczonych w tym serwisie możecie wybrać maksymalnie 2 elementy, które zamienią "ułożonego doktoranta prawa" w... no właśnie, tutaj to Wy decydujecie w co ; ) 

3. Nie narzucam Wam żadnej estetyki, Wy także nie próbujcie się wpasować w moje gusta. Zróbcie to po swojemu. Wasze wybory uzasadnijcie w maksymalnie 3 zdaniach. Linki do rzeczy wraz uzasadnieniem umieśćcie w komentarzu pod tym postem, a także wyślijcie na adres konkurs-inspiracje@allegro.pl. W tytule maila nie zapomnijcie podać nazwy bloga ("Outdersen";)), a do jego treści dodać następującej  deklaracji ( znajdziecie ją wraz z regulaminem także na stronie konkursu):

„Potwierdzam chęć przystąpienia do Konkursu ‚Inspiracje Allegro’, którego organizatorem jest Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz oświadczam, że zapoznałem/am się z postanowieniami Regulaminu Konkursu ‚Inspiracje Allegro’, który dostępny jest pod adresem internetowym http://inspiracje.allegro.pl/konkurs/regulamin.pdf oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182), w celu przyjęcia zgłoszenia konkursowego oraz przeprowadzenia Konkursu ‚Inspiracje Allegro’ (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”
4. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 29.09.2013. W ciągu kolejnego tygodnia, wraz z przedstawicielem Organizatora konkursu, zweryfikujemy wszystkie zgłoszenia i wytypujemy zwycięzcę. Post z rozstrzygnięciem konkursu pojawi się na blogu między 7.10.2013, a 13.10.2013.
5. A nagroda?
Nagrodą w konkurise jest bankowa karta upominkowa o wartości 500 zł. W sam raz na jakąś jesienną inspirację ; )
Zatem do dzieła. Powodzenia!

koszula / shirt - h&m
sweter / sweater - h&m
spodnie / trousers - h&m
skarpety / socks - river island
buty / boots - river island