Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Praga nocą

Dziś na blogu efekty naszej nocnej, praskiej sesji dla Poszetka.com. W trakcie jej trwania nie byliśmy zadowoleni z uzyskiwanych efektów, dlatego finalnie zaniechaliśmy tego karkołomnego, z racji niedogodnych warunków (problemy ze światłem, tłumy ludzi wchodzących w kadr, itp. itd.), pomysłu. Po powrocie do domu i ponownym przejrzeniu zdjęć, okazało się jednak, że kilka fotografii wyszło całkiem przyzwoicie i  może nadać się do publikacji, co zresztą teraz z powodzeniem czynię.

Wszystkie elementy zestawu, stanowiące tło dla produktów Poszetka.com, pochodzą, co już chyba nikogo specjalnie dziwić nie powinno, z letnich wyprzedaży.
Całość składa się na miks dominującego koloru niebieskiego (granat + błękit) z kolorem szarym oraz domieszkami brązów (buty) i beży (paski na krawacie). Pozwala to na stworzenie kompozycji z jednej strony bogatej kolorystycznie, z drugiej jednak, w bezpieczny sposób stonowanej.
Kontrastem dla osi zestawu, tj krawata w paski, są kratki - od najbardziej widocznej na poszetce, przez nieco schowaną na koszuli, aż po, niezauważalną z większej odległości, delikatną kratę na spodniach.
Ot, taki "minimalizm" w ujęciu barokowym.


 A na  koniec odrobina dzielnej Pani Fotograf - Patiness.com ; )


marynarka (dwurzędówka) / double breasted jacket - ZARA
koszula / shirt - H&M
spodnie / trousers - H&M
poszetka / pocket square - Poszetka.com
krawat / tie - Poszetka.com
buty (monki) / double monks - ZARA
zegarek / watch - TRIWA