Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Gadka Szmatka odc. 1Lubicie tematy powiązane z męską modą i stylem, ale jednocześnie niezbyt entuzjastycznie pochłaniacie treść pisaną? Radiowe audycje nie są Wam straszne? A może po prostu przyjemność sprawia Wam słuchanie rozmów innych? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, mam dla Was ciekawe rozwiązanie.

Wraz z  Szymonem z bloga All Tied Up (wcześniej Studencka Elegancja) oraz Mikołajem, autorem bloga Blue Loafers postanowiliśmy połączyć siły i "wyprodukować" wspólną treść, która byłaby czymś więcej niż tylko sumą składowych. Finalnie padło na luźną rozmowę na interesujące nas tematy, oscylujące wokół szeroko pojętej tematyki męskiego stylu, bez zbędnego nadęcia i nauczycielskiego tonu lub też co gorsza, pseudofilozoficznego bełkotu. Całość uwieczniona została w postaci podcastu opatrzonego adekwatnym tytułem, tj. "Gadka Szmatka".

Oczywiście, jak na debiutantów przystało, nie ustrzegliśmy się przed drobnymi wpadkami. Stąd też techniczne niedociągnięcia, nieco rozgardiaszu organizacyjnego oraz długość całkowita przekraczająca 50 min. Mam jednak nadzieję, że te drobne wpadki nie przysłonią Wam tego co w tym podcaście ciekawe oraz nie zniechęcą przed śledzeniem rozwoju naszego projektu. O ile oczywiście przetrwacie pierwszy odcinek, a my będziemy ten projekt kontynuować. Czego nam w tym miejscu życzę.

Jeśli macie jakieś uwagi, pytania lub chcielibyście się podzielić z nami swoimi spostrzeżeniami, piszcie śmiało w komentarzach pod postem, na soundlcoudzie lub wprost na naszą wspólną skrzynkę - kontakt.gadkaszmatka@gmail.com

Tymczasem, do odsłuchu, gotowi, start: