Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Mobilny sposób na jesienne zakupy


Nie będzie chyba przesadą jeśli napiszę, że jestem praktycznie na stałe przyłączony do internetu, a już na pewno przyklejony do dwóch urządzeń z nim blisko powiązanych, tj. mojego laptopa i telefonu. Zresztą w kontekście blogowania o modzie i stylu nie jest to coś, co kogokolwiek mogłoby jakoś specjalnie zaskoczyć. Ciągły dostęp do własnej platformy, wyszukiwarki, skrzynki pocztowej oraz mediów społecznościowych to podstawa. Nie zdziwi też zapewne nikogo, że dużą część odzieżowych zakupów również robię przez internet.

Tak się ciekawie złożyło, że ostatnie tygodnie spędziłem w bezpośredniej bliskość licznych analiz rynku e-commerce w Polsce oraz rozwoju marketingu online w ogóle i wychodzi na to, że moje zachowanie wpisuje się w jeden z najdynamiczniej rozwijających się trendów, istnieje więc duże prawdopodobieństwo, że doskonale rozumiecie o czym napisałem we wstępie, a także, że i Was zainteresuje rozwiązanie zaproponowane przez Domodi.CZYM JEST DOMODI?
To serwis internetowy z wyszukiwarką ofert sklepów on-line, w skład której wchodzą nie tylko giganci tacy jak Zalando czy Answear, ale również mniejsze marki, co w sumie daje ponad 500 000 produktów w jednym miejscu. Oprócz galerii handlowej, serwis oferuje szerokie spektrum artykułów odnośnie mody, stylu i trendów oraz kanał na Youtube o podobnej tematyce, wzbogacony ponadto o liczne poradniki. Co prawda duża część znajdujących się tam treści kierowana jest do kobiet oraz młodszych użytkowników płci męskiej, ale liczę że z czasem doczeka się również większej ilości publikacji skierowanych do entuzjastów klasyki. Chociaż może lepiej nie, bo kto będzie wtedy czytał blogi?


MOBILNE ZAKUPY
Z myślą o wszystkich tych, którzy korzystają z dostępu do internetu na urządzeniach mobilnych i podobnie jak moja dziewczyna, lubią np. skracać sobie podróże przeglądając oferty sklepów online, Domodi uruchomiło niedawno aplikację pozwalającą na dostęp do wszystkich funkcjonalności serwisu z poziomu telefonu i tabletu. No dobrze, przyznaję się, ja też lubię korzystać z takich możliwości, może nie koniecznie prowadząc samochód, ale w większości pozostałych sytuacji owszem, co zresztą wydają się potwierdzać zdjęcia. Wracając jednak do samej aplikacji, tym co zasługuje w moim odczuciu na szczególną uwagę to fakt, że przy tak dużym asortymencie udało się zachować proste i intuicyjne menu, posiłkowane nie gorszym filtrem pozwalającym na całkiem precyzyjne określenie parametrów poszukiwanego przedmiotu. O reszcie możecie przekonać się sami.

Darmową, mobilną aplikację DOMODI możecie pobrać w wersji na Android oraz Apple IOS.


Wpis powstał we współpracy z Domodi