Moda i styl współczesnego mężczyzny

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Dzisiejszy zestaw - ocieplacz jako kamizelka


Zainspirowany propozycją marki SuitSupply odnośnie wykorzystania ocieplacza jako jesiennej alternatywy dla materiałowej kamizelki, postanowiłem spróbować swoich sil w tym temacie. Ostatnio prezentowałem co prawda ten sam ocieplacz, ale w wersji dalece bardziej nieformalnej, dziś natomiast pierwsze podejście do smart casualu.

OCIEPLACZ
W przeciwieństwie do modeli opatrzonych logiem SuitSupply, mój niestety nie został wykonany z naturalnych tkanin, a z "poczciwego" poliestru. W przypadku ocieplacza nie jest to jednak aż tak duża wada. Dla mnie istotniejszym problemem okazało zdecydowanie skromniejsze taliowanie, przez które całość oddala się nieco od inspiracji, nie na tyle jednak by nie udźwignąć powierzonego mu zadania.


KOSZULA
To model z Miler Spirits & Style. Zdecydowanie najlepiej dopasowana koszula w mojej szafie, a i jakościowo plasuje się w ścisłej czołówce (mogą z nią konkurować jeszcze dwie, trzy sztuki, ale wciąż czekają na poprawki). Koszula pierwotnie opatrzona była, trafnym zresztą, opisem "slim", ale mi wciąż było mało i teraz, po krawieckich poprawkach, jest już chyba "ultra slimem". Na całe szczęście, ta opcja indywidualnego dopasowania dostępna jest przy każdej zakupionej koszuli.KRAWAT
Również Miler Spirits & Style. Melanżowy, czerwono-biały, ręcznie robiony we Włoszech, w 100% procentach z kaszmiru. Cudo.


ocieplacz / bodywarmer - Mango Man
koszula / shirt - Miler Spirits & Style
krawat / tie - Miler Spirits & Style
spodnie / trousers - H&M
kaszkiet / cap - H&M
zegarek / watch - Daniel Wellignton
aktówka / portfolio - Sartolane.pl
buty / shoes - Patine.pl (Yanko 525Y Burdeos)